Deadsea Mud – Bahno z Mrtvého moře

6 položek

Toto bahno je zcela specifické a ojedinělé na celém světě.Základem je podkladový materiál dna Mrtvého moře, obsahující velké množství miniaturních krystalů. Které tvoří ve vodném světě přesycený roztok, vylučující zase zpět minerály do jejich krystalické podoby.
Bahno z Mrtvého moře obsahuje nejvíce účinných minerálních látek na světě, které dokáží regenerovat a uzdravovat veškerá kožní onemocnení.
KOUZLO Z BAHNA
Bahno obsahuje velké množství minerálů. Je složeno z velmi drobných jílovitých částeček s vysokou schopností poutat vodu a další tekutiny. Bahno je také známé svými léčivými účinky na různé kožní projevy a choroby jako je například lupénka, ekzémy, akné, komedony a záněty.

•Bahno z Mrtvého moře má jednotnou a jemnou strukturu, jeho barva je černá. Má naprosto jedinečnou schopnost pohlcovat mastnotu. Díky vysoké koncentraci minerálů má prospěšný účinek na metabolismus. Toto bahno působí velmi intenzivně, a proto se nedoporučuje pro citlivou a jemnou pleť.
•Tiberijské bahno (piloma bahno - sladkovodní) má smetanovou barvu. Piloma bahno je unikátní také pro svoji schopnost zajistit proniknutí minerálů z povrchu pleti do jejích hlubších vrstev, zatímco stimuluje a posiluje pleťové buňky. Obsahuje stopové prvky - zvláště zinek, který má protizánětlivé účinky. Toto bahno je vhodné pro jemnou a citlivou pleť.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení