Panel uživatele

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Zboží můžete objednat v e-shopu, pomocí e-mailu nebo také telefonicky na telefonních číslech uvedených na stránce kontaktů.

Jak pro nás, tak také pro Vás je nejkomfortnějším způsobem objednávání přes e-shop. Zboží zasíláme na dobírku přepravní službou DPD, nebo Českou poštou.
Obvyklá lhůta k vyřízení objednávky je do 1-2 dnů. Pokud je objednávka urgentní - Váš miláček má například narozeniny již pozítří - kontaktujte nás a je možné se domluvit na zrychlené dopravě, pokud to bude jenom trochu v našich silách. 

Cena za doručení zásilky je pro ČR jednotná a to pouze 110,- Kč v případě přepravní služby DPD a v případě využití České pošty 105,- Kč.

Platbu je možné uskutečnit  dobírkou a nebo také bankovním převodem.
Při jednotlivé zásilce nad 1.400,- Kč máte dopravu zdarma.

Platnost cen
Naše ceny jsou průběžně aktualizovány a jsou určeny pro koncového zákazníka tzn. vždy uvedeny a kalkulovány s DPH 20%

Reklamace
Řídí se dle Občanského zákoníku. Reklamace se nevztahují na změny odstínů a závady vzniklé nevhodným zacházením. Reklamované věci  lze zaslat poštou nebo osobně doručit na adresu distribučního skladu.

Vrácení zboží - platí pouze pro e-shop , ne při vyzvednutí v kamenné prodejně.
Zboží můžete vrátit do 14 dnů od doručení. Vrátit lze pouze zboží, které je v bezvadném stavu – nepoškozené, nerozbalené , v původním obalu. Při vrácení peněz na bankovní účet bude částka vrácena bez poštovného a v případě zaslání složenkou na adresu bude odečtena částka 25,- Kč na tuto poukázku.

Ochrana osobních údajů
Osobní údaje, které zákazník poskytne v tomto internetovém obchodě, slouží pouze pro fakturaci zakázky, účetní evidenci a pro určení místa dodávky zboží. Osobní údaje zákazníka nebudou bez jeho souhlasu použity k jiným účelům, ani nebudou předány dalším osobám.

Uvádějte na objednávce prosím Vaše telefonní číslo, aby byly co nejrychleji vyřízeny případné nesrovnalosti.

Děkujeme Vám za zájem o náš obchod a uděláme vše pro vaši spokojenost.
 

Přihlášení