AHAVA vše pro vaší krásu

the-dead-sea-5-150x1505B15D

Kosmetika z Mrtvého moře vyráběná izraelskou společností

AHAVA  Dead Sea Laboratories

Při tvorbě řady prostředků péče o pleť a pokožku celého těla se vědci laboratoří  nechal inspirovat přírodou a součaně využili vědecké poznatky z oblasti kosmetiky.

Cílem této NEW řady je okamžitě zušlechtit vaši pleť a obohatit ji o dosud nepoznanou vitalitu. Všechny produkty  jsou založeny výhradně na jedinečné patentované a vysoce účinné kombinaci přírodních látek a minerálů Mrtvého moře -  tzv. Mineral Skin Osmoter od společnosti

AHAVA Dead Sea Laboratories

Samo Mrtvé moře je zcela výjimečným a jedinečným pramenem doslova životadárné vody, která vrací zdraví a krásu. Voda Mrtvého moře obsahuje největší koncentraci minerálů na světě, neuvěřitelných 32 %.

Minerály Mrtvého moře s jejich   unikátním složením využívala již královna Kleopatra. V kosmetických přípravcích opředených tajemstvím k zachování si své mladosti a krásy a vitality.

Vědci společnosti AHAVA pak využili tajmeství těchto starodávných postupů výroby kosmetických přípravků a na základě nejmodernějších vědeckých výzkumů vytvořili zcela unikátní a nesmírně účinnou kosmetiku, která vaši pokožku omlazuje, vrací ji pružnost, krásu a mladost a její přirozené funkce.

Kosmetické přípravky AHAVA fungují jako osmotická pumpa, která přemisťuje vlhkost a živiny z vrstev kůže směrem k pokožce, takže dochází k doplnění živin a k regeneraci přirozených funkcí kůže. V tomto procesu hrají největší úlohu minerály, které obnovují a stimulují funkci interakce buněk mezi sebou tak, že buňky dostávají signál ke své regeneraci a výživě.

Tím dochází k vyrovnání a vyhlazení pokožky, její přirozené hydrataci, zjemnění , vyhlazení a následnému  odstranění vrásek.

Jedinečným výsledkem je  obnovená pružnost, zdravější vitálnější a neuvěřitelně krásná pleť a pokožka celého těla.

Společnost  AHAVA vlastní na tyto výrobky certifikát kvality ISO 9002, klinický, dermatologický a hypoalergenní test, nikdy své výrobky netestuje na zvířatech a pečlivě dbá aby při výrobě nedocházelo k nadměrnému zatěžování životního prostředí.Veškeré obalové materiály jsou vyrobeny v souladu s přírodou a plně recyklovatelné .